Penzion pro zvířata minaret

Penzion je určen, jak už název napovídá, pro přechodný pobyt zvířat za Vaší nepřítomnosti případně při cestách, kdy si nemůžete vzít zvíře s sebou z různých důvodů.

Penzion naleznete v Lednicko-valtickém areálu na samotě asi 4,5 km od Lednice směrem na Milovice, před obcí Bulhary. Je zde klidné a nerušené prostředí. Penzion se nachází přímo u silnice, není třeba nikam zajíždět.

Přechodně ubytováváme malá domácí zvířata (většinou kočky a psy). Z bezpečnostních důvodů nepřijímáme zvířata, která jsou fixována na jednoho majitele a bez jeho přítomnosti nejsou schopny spolupracovat (např. brazilské fily a další).

Nabízíme ubytování v kotci a ve vybavených mobilních buňkách. Kotce jsou z pozinkovaných dílů s boudou a dřevěným pelechem. Buňky jsou vybaveny pelíškem, kobercem a v zimním období topením.

Pro venčení máme k dispozici zatravněnou zahradu o výměře cca 0,5 ha. Zahrada je pravidelně čištěna a sečena a je oplocena. Zvířata venčíme zásadně na základě Vámi požadovaného rozpisu, tak aby byl zachován přirozený rytmus dne.

Většina našich zákazníků je s našimi službami spokojena a rádi své zvířata ubytovávají opakovaně. Motivují je hlavně naše cenová politika, která není zaměřena především na zisk, ale na dofinancování celoročního provozu soukromého útulku. Výtěžek z ubytování je používán na financování péče o opuštěná, týraná a nechtěná zvířata, na která odmítne platit odpovědná obec nebo majitel, a na opravy a údržbu útulku.

Ceník:
Ubytování v kotci 100 Kč/den/zvíře
Ubytování v buňce 125 Kč/den/zvíře
150 Kč/den/zvíře pokud je nutné přitápění