Domov pro zvířata Minaret

Domov pro zvířata Minaret je soukromým útulkem, který se nachází v Lednicko-valtickém areálu (asi 4,5 km od Lednice směrem na Bulhary, Milovice, Nové Mlýny).

Útulek provozujeme od roku 1994 a každým rokem se snažíme zlepšovat a zpříjemňovat pobyt našim svěřencům. Jsme rodinná "firma". Útulek je součástí naší nemovitosti, bydlíme v jeho bezprostřední blízkosti. Tomu je přizpůsobena i otevírací doba. Útulek můžete navštívit kdykoliv jsme doma a jsou k tomu vhodné podmínky. Nevhodnými podmínkami jsou tma a hustý déšť či silné sněžení. Většinu času jsme doma a velmi rádi Vás uvítáme, nicméně je vhodné si před návštěvou zavolat a ověřit si, zda-li jsme ve vámi zvolený čas k dispozici. Někdy totiž vyjíždíme např. na nákup, se zvířaty k veterináři či do úpravny zvířecí srsti, odchyt zvířat atp. Potěší nás, pokud budete volit čas Vaší návštěvy mimo čas oběda.

V útulku je k dispozici cca 20 kotců, které průběžně přestavujeme, opravujeme a vylepšujeme dle potřeb zvířat. Dále máme obytné buňky, které jsou přizpůsobeny a rozčleněny pro pobyt několika zvířat. Pro nalezené kočky momentálně nemáme k dispozici prostory, které by vyhovovaly jejim potřebám a našim představám.