Dary pro naše svěřence přijímáme jak finanční tak i naturální.

Finanční dary lze posílat přímo na konto pomoci (číslo účtu je 675650773/0300, ČSOB Břeclav, variabilní symbol 999), složenkou na naši adresu (Domov Minaret, Bulhary 215, 691 89 Bulhary) nebo předat osobně při Vaší návštěvě v našem zařízení.

Údaje pro mezinárodní převod finančních prostředků
IBAN: CZ54 0300 0000 0006 7565 0773;
BIC: CEKOCZPP.

Pokud máte možnost odpisu z daní, rádi Vám vystavíme potvrzení daru pro finanční úřad.

Přijímáme i naturální (materiální) dary. Velmi rádi budeme za krmivo a různé pamlsky pro psy a kočky, stelivo pro kočky, pelíšky, šampony, hračky pro zvířata, misky, obojky a vodítka, kartáče, boudy a další dle domluvy. Využijeme i některé zbytky nových materiálů ze stavebních úprav (kachličky, dlažbu, omítkové směsi, plechy na zastřešení atp.). Kontaktujte nás prosím.

Co není vhodné k darování: matrace, plněné prošívané deky, péřové polštáře, péřiny, plněné spacáky. Pro psa je roztrhání takovýchto předmětů otázkou 2 minut, což znamená, že má ve chvilce kotec plný např. roztrhaného molitanu, který může sežrat a způsobit si zdravotní potíže. Tyto věci obvykle v našem zařízení nijak neposlouží a nadělají jen velkou hromadu odpadu. Děkujeme za pochopení.